forum cs-mod

forum co-mod


  • Index
  •  » bany
  •  » lista graczy do zbanowania

#1 2009-12-26 15:53:56

trynio132

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 14
Punktów :   

lista graczy do zbanowania

lista graczy do banowania

Offline

 

#2 2010-01-07 23:34:48

HardkorANieDisko

Gość

Re: lista graczy do zbanowania

Witam,
Dostalem bana od pseudoadmina desperados - a za co ?? no wlasnie chcialbym wiedziec skoro szacowny admin dal mi bana to powinien miec ku temu solidne podstawy a nie ze ot tak bo mu sie cos nie podoba. Prosze o ss, demko, albo cokolwiek co przemawialoby o tym ze gram nieczysto uzywajac czitow
Pozdrawiam zawiedziony zenujacym poziomem administracji coniektorych
[Karolinka]HardkorANieDisko

 

#3 2010-01-08 21:17:18

bobson

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

Nom ok to był jego błąd przyznaje to
Podaj stim id to cie odbanuje i sorki ;]

Offline

 

#4 2010-01-09 22:49:05

DiO

Gość

Re: lista graczy do zbanowania

Dostalem bana za staty. weszelem na serwer i akurat sie zminila mapa i po dwoch rundach mialem staty 8:0 i dostalem bana za uzywanie czitow. nie mam pojecia co to byl za admin ale poprosze o jakies demko. Mylse ze jesli by to ktos zobaczyl bo by sie usmial jak zalosni sa CONIEKTORZY admini tego serwera. Prosze o odbanowanie STEAM_0 : 0 : 2990735 '

 

#5 2010-01-18 22:53:16

el ANDY

Gość

Re: lista graczy do zbanowania

witaj
zostalem zbanowany nie wiem nawet za co. wszedlem na serer i wyswietlily sie zasady do zaakceptowania, przypadkowo wciasnalem nie ten klasiwsz i zostalem zbanowany?

 

#6 2010-01-24 13:08:31

WsrHaa !

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

DiO napisał:

Dostalem bana za staty. weszelem na serwer i akurat sie zminila mapa i po dwoch rundach mialem staty 8:0 i dostalem bana za uzywanie czitow. nie mam pojecia co to byl za admin ale poprosze o jakies demko. Mylse ze jesli by to ktos zobaczyl bo by sie usmial jak zalosni sa CONIEKTORZY admini tego serwera. Prosze o odbanowanie STEAM_0 : 0 : 2990735 '

Zgadzam się całkowicie co do adminów...
są tam chyba wzięci z jakiejś kompletnej łapanki
ktoś przychodzi chce adma i ma tak mam to rozumieć tak ?
bo nie raz było pytanie ' co zrobić żeby mieć adma?' odp: ' 12zł' (?!)
to nie jest potrzebne jakieś doświadczenie? jakieś umiejętności w ogarnięciu serwera ? tylko 12 zł tak ?
kiedyś gadałem z jednym z adminów i się zapytałem co musiał zrobić żeby dostać admina to powiedział że musiał wpłacić 12zł i to wszystko...

Rada na przyszłość: nie wszyscy którzy chcą muszą to dostać

Offline

 

#7 2010-01-25 17:25:56

Darklin

bot

Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

WsrHaa ja sie z tym zgadzam, tak, 12 zl nie wystarczy, potrzebne checi pomocy serverowi i graczom, ogarnieciu amx'a (z tym mam  pare zastrzezen co do niektorych) pozostaje jeszcze oczywiscie zaufanie bobsona, ktory dyryguje tutaj serverem. Jego decyzje sa nieodwolalne i nie do dyskusji ^^

Offline

 

#8 2010-01-25 20:36:32

WsrHaa !

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

co do adminów to nie sądzicie że to jest jakaś pomyłka ? jak są to 2 czasami nawet 3 na raz... a nie lepiej żeby było coś takiego aby ustalić jakieś godziny ? admin=obowiązki prawda? pewnie że nie chodzi mi o to żeby ktoś siedział np o 9 rano albo o 24 prawda ? tylko chodzi o to żeby byli w tych godzinach kiedy jest najwięcej graczy.... teraz kiedy zaczęły się ferie to rozsądne by może było danie adminów na jakiś czas dla zaufanych graczy za free(kiedy by się skończyły u nich ferie to by sie im poodbierało przywileje,a jeżeli by się chcieli w to bawić to dać im na stałe admina za odpowiednią wpłatą ) żeby przebywali tam w godzinach mniej wiecej od 11- 15 i wtedy by może na serwerze nie było by typów z hakami, bo top15 mówi samo za siebie... ile tam jest graczy którzy jadą na wh czy na aimie ?

Pisze to tylko z sympatii która pozostała dla serwera i dla niektórych osób grających na nim, i do NIEKTÓRYCH adnimów....

Offline

 

#9 2010-01-26 11:26:49

bobson

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

no ja wyjedzam na 2 tygodnie n aferie moge wsrha tobie dac np moc kikowania;]takie cso ala admin;p
Fainje ze wogole jakas sympatia zostala
i wiekszosc adminow to nie jest tak od sobie!!!
wlasciwie to nikt wszyscy admini co teraz sa czesto graja na serwie i ich zachowania nigdy nie bedda si epodobac wszystkim to jest nie wykonalne:(

Offline

 

#10 2010-01-26 12:52:02

WsrHaa !

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: lista graczy do zbanowania

spoko można się dogadać
na pw wysyłam moje gg, chcesz to napisz

Offline

 
  • Index
  •  » bany
  •  » lista graczy do zbanowania

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloog-o-howrse.pun.pl www.nbamanager.pun.pl www.naszainwazja.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.wship.pun.pl