forum cs-mod

forum co-mod


#1 2010-01-01 12:45:56

zalosne

bot

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 2
Punktów :   

Grzechuuuuu pisze skarge na Seba! :)

Nick podczas gry: Grzechuuuuuu
Data: wczoraj, 31.12.09, godzina 17-18 okolo.
Mapa: de_dust2
Osoba na ktora chce zlozyc skarge: Seba (przeciez on sie wszystkich slucha, nie? )
Opis sytuacji:
Gram sobie gram. jestem przy bramie na B, a CTki wybiegaja z A i chce ich zestrzelic. jeden padl, drugi padl, trzeciego nie trafilem no to dupnalem nozoomem i trafilem mu banie (chyba, nie pamietam). To odrazu 3 osoby mówią że mam "czity" i mam autonamierzanie w awp <hahaha>.
Przedtem jeszcze w trupie CT poluje na mojego przyjaciela z teamu, ktory kampi przed trupa od respa tt. on rzuca flesza. ten flesz mnie nie oslepil bo bylem za sciana i zjechalem go od tylu. czyli do autonamierzania w awp doszedl 'anty flash' jak to mowili i floodowanie na czacie do admina
Ale Seba kupil admina i slucha sie wszystkich, wiec pozdro. tYlko najpierw czasem wpisz status w konsole i sprawdz kto ma steama ;**
IP  zmienne.
Steam ID =   STEAM_0:1:25598826

Chce wiedziec czy moge grac.
Czekam na przeanalizowanie sprawy i odpowiedz Seby, bo ssow nie zrobil a jak mniemam, ze dema tez nie nakrecil ;*

Offline

 

#2 2010-01-01 14:11:42

bobson

pro bot

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Grzechuuuuu pisze skarge na Seba! :)

spoko możesz grac na serwie popełnił błąd każdemu się zdarza;]

to zaraz cie odbanuje.

Ostatnio edytowany przez bobson (2010-01-01 14:13:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszainwazja.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.bloog-o-howrse.pun.pl www.wship.pun.pl